I love You Henri – FW 2015 CONFASHION

Trzech artystów o tym samym imieniu stało się inspiracją dla nowej kolekcji Confashion. I love You Henri to opowieść o fascynacji sztuką, z której powstały autorskie nadruki. Confashion po raz kolejny tworzy niepowtarzalną i wyrazistą kolekcję, wchodząc w dialog z pracami uznanych twórców.

Wycinanki Henriego Matissa, Henryka Tomaszewskiego oraz geometryczne malarstwo Henryka Stażewskiego to główne inspiracje jesienno-zimowej kolekcji Confashion. Kochać sztukę to nie tylko ją tworzyć, ale również w niej uczestniczyć. Confashion idzie krok dalej i proponuje więcej – sztukę nosić!

Proste dżersejowe fasony przełamane są intensywnymi kolorami wycinanek – tę technikę pracy projektantki podkreślają zdjęcia jesienno-zimowej kampanii, gdzie kolaże i wycięta sylwetka modelki uwydatniają projekty przenosząc je na pierwszy plan.
Lekka i elastyczna dzianina z kolorowymi modułami, to dopasowane sukienki i sweter, który można nosić na kilka sposobów. W linii szytej dominują kobiece sukienki, gdzie mocnym akcentem są wszyte szerokie gumy w kontrastowych kolorach – klasyczne fasony nabierają charakteru, sprawiając, że na pozór przypadkowe, wycięte z kontekstu elementy składają się w jeden, spójny kolaż.

Pobierz informację prasową

I love Henri <3 – Kolekcja jesień/ zima 2015
Zdjęcia wizerunkowe, lookbook: Koty 2 Photostorytellers / www.koty2.com
Modelka: Zosia / Mango Models
Makijaż: Paulina Kurowiak
Włosy: Edyta Kordzi
Studio: pracownia fotograficzna Studio 65

kontakt: Katarzyna Rosicka, k.rosicka@confashion.com.pl / nr tel. 504 729 649