O marce

CONFASHION to polska, niezależna marka stworzona i prowadzona przez projektantkę Kingę Król. Fundamentem i wyznacznikiem marki jest dzianina, której ogromne możliwości wykorzystania, stały się inspiracją do projektowania unikalnych ubrań z najwyższej jakości surowców.

Styl CONFASHION charakteryzują prosta forma i kolor, a projekty dedykowane są kobietom o silnych osobowościach, które poszukują nowych form, kreują siebie i wpływają na swoje otoczenie.

Ubrania CONFASHION powstają z wysokiej jakości przędzy wełnianej, bawełnianej, wiskozowej i ich mieszanek, a także z wysokiej jakości tkanin włoskiej produkcji. Zarówno w kolekcjach dzianinowych i szytych, pojawiają się autorskie nadruki wykonywane różnymi metodami, które prostym fasonom dodają charakteru. Każdego sezonu wprowadzany jest nowy temat, technika i wzór, które powstają w oparciu o fachową wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że ubrania są trwałe i ponadsezonowe.

Marka CONFASHION od początku uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach modowych w Polsce i za granicą. Pierwsza kolekcja została pokazana w Berlinie w 2011 roku. W kolejnych latach marka uczestniczyła w targach mody w Duesseldorfie, Silesia Fashion Look w Katowicach i Wrocław Fashion Meeting. W 2013 roku podczas Mercedes Benz Kiev Fashion Days, kolekcja Confashion została doceniona i zauważona przez Sarę Maino odpowiedzialną za autorski program VOGUE TALENTS, we włoskiej edycji magazynu Vogue. Rok 2014 to dla Confashion pokaz na Berlińskim Tygodniu Mody oraz podczas Fashion Week w Łodzi.

Kolekcje CONFASHION dostępne są w prestiżowych butikach i autorskich conceptstorach w Polsce, nastawionych na wymagającego, obeznanego z modą klienta.

Pobierz informacje o marce

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro