SHOWROOM w PARYŻU_vol.2

 

Po raz kolejny kolekcja CONFASHION została zaprezentowana w Paryżu. Udało to zrobić na przełomie września i października  Prezentacja kolekcji na wiosnę 2020 miała miejsce w Showroomie Tuileries w galerii sztuki NAST przy rue D’Alger , w pierwszej dzielnicy Paryża. Podczas Paris Fashion Week’a można otrzeć się o ludzi znanych tylko ze stron gazet, guru projektowania i opiniotwórczych dziennikarzy. Trwające kilka dni święto mody to mnóstwo pokazów, tysiące kolekcji prezentowanych w showroomach. Showroom, który wybrałyśmy działa od lat w Paryżu i ma portfolio stałych klientów z Japonii bliskiego wschodu i Europy. Udział w międzynarodowym showroomie jest okazją by zaprezentować swoje projekty szerszej publiczności i włączyć się do światowego obiegu wymiany nowych idei i trendów. 

Prezentacja kolekcji SS 2020 miała miejsce w Showroomie Tuileries w Paryżu podczas Paris Fashion Week. Wyjazd ten jest efektem współpracy projektantki Kingi Król z Instytutem Adama Mickiewicza w ramach programu “Wystawiajmy się!”.

Celem programu jest promocja polskiego designu i rodzimych projektantów poprzez prezentacje ich prac na najważniejszych wydarzeniach branżowych w Europie i na świecie.

Teraz dzięki współpracy z Instytutem Adama Mickiewicz Confashion ma szansę podbić międzynarodowy rynek.  Udział w międzynarodowym showroomie jest okazją by zaprezentować swoje projekty szerszej publiczności, podjąć współpracę z międzynarodowymi partnerami, a także włączyć się do światowego obiegu wymiany nowych idei i trendów

Projekt jest współorganizowany przez Instytut Adama Mickiewicza.