Inspiracje

W centrum świata marki zawsze stoi kobieta. To ona wprawia w ruch całą maszynę twórczą. Jest początkiem każdej kolekcji. Dawcą energii i źródłem pomysłu.

Odwaga w przełamywaniu schematów i barier. Wnikliwość w odkrywaniu prawdy. O sobie i świecie. Konsekwencja i upór w zmienianiu świata. I pewność. Siebie i obranej przez siebie drogi.

Sens marki

Confashion to nowoczesny koncept modowy, założony w Poznaniu w 2011 roku. Każda kolekcja to starannie przełożone inspiracje na tworzone projekty. To co wyróżnia Confashion na tle polskiego rynku to zamiłowanie do printów i uwielbienie koloru. Styl Confashion to bezpretensjonalna, wielkomiejska i kosmopolityczna mieszanka stylów - awangarda Londynu, indywidualizm Berlina i artyzm Nowego Jorku. Za warstwę artystyczną marki odpowiada Kinga Król.

Kluczowe motywy

Confashion to przede wszystkim kolor, reinterpretacja kultury i sztuki oraz bezkompromisowość wobec tkanin i wykonania. Choć każda kolekcja porusza zawsze odmienne kwestie, te elementy stanowią jej nieodłączną część, stanowiąc tym samym znak rozpoznawczy marki.

Projektantka

Kinga Król

Fashion Designer

Współpraca

confashion-SS2017-wiosnalato2017-kolekcja4

Confashion jest marką modową, która pracuje zgodnie z przyjętym w branży modowej rytmem. W ciągu roku prezentuje dwie kolekcje – na sezon letni oraz zimowy. Wszystkie modele powstają w poznańskiej pracowni krawieckiej, dając twórcom marki możliwość nadzorowania każdego elementu kolekcji. Zaplecze techniczno – logistyczne jakim dysponuje marka, pozwala jej podejmować owocne współprace z kupcami oraz butikami, zarówno w kraju jak i zagranicą.

Zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne i internetowe oraz agentów.

Kontakt dla partnerów

wspolpraca@confashion.pl

confashion-SS2017-wiosnalato2017-kolekcja9

Dla mediów

Informacja prasowa

pobierz tutaj

Kontakt dla mediów

info@confashion.com.pl

Packshoty do pobrania

pobierz tutaj