Inspiracje

W centrum świata marki zawsze stoi kobieta. To ona wprawia w ruch całą maszynę twórczą. Jest początkiem każdej kolekcji. Dawcą energii i źródłem pomysłu.

Odwaga w przełamywaniu schematów i barier. Wnikliwość w odkrywaniu prawdy. O sobie i świecie. Konsekwencja i upór w zmienianiu świata. I pewność. Siebie i obranej przez siebie drogi.

Sens marki

Confashion to nowoczesny koncept modowy, założony w Poznaniu w 2011 roku. Każda kolekcja to starannie przełożone inspiracje na tworzone projekty. To co wyróżnia Confashion na tle polskiego rynku to zamiłowanie do printów i uwielbienie koloru. Styl Confashion to bezpretensjonalna, wielkomiejska i kosmopolityczna mieszanka stylów - awangarda Londynu, indywidualizm Berlina i artyzm Nowego Jorku. Za warstwę artystyczną marki odpowiada Kinga Król.

Kluczowe motywy

Confashion to przede wszystkim kolor, reinterpretacja kultury i sztuki oraz bezkompromisowość wobec tkanin i wykonania. Choć każda kolekcja porusza zawsze odmienne kwestie, te elementy stanowią jej nieodłączną część, stanowiąc tym samym znak rozpoznawczy marki.

Projektantka

Kinga Król

Fashion Designer

Współpraca

Confashion jest marką modową, która pracuje zgodnie z przyjętym w branży modowej rytmem. W ciągu roku prezentuje dwie kolekcje – na sezon letni oraz zimowy. Wszystkie modele powstają w poznańskiej pracowni krawieckiej, dając twórcom marki możliwość nadzorowania każdego elementu kolekcji. Zaplecze techniczno – logistyczne jakim dysponuje marka, pozwala jej podejmować owocne współprace z kupcami oraz butikami, zarówno w kraju jak i zagranicą.

Zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne i internetowe oraz agentów.

Kontakt dla partnerów

info@confashion.pl

Dla mediów

Informacja prasowa

pobierz tutaj

Kontakt dla mediów

info@confashion.com.pl

Packshoty do pobrania

pobierz tutaj